
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok55.9 M Ft
980 702 Ft /m2
57 m2
3

Pécs-kertvárosában, a Dóra utcában eladó egy 4/földszinti, felújított és átalakított 57 m2-es, amerikai konyha nappali + 2 szoba, fürdő-wc elosztású, klímás, alagútzsalus panel lakás saját tárolóval. Tájolása keleti, az ablakok csendes udvarra néznek. A közelben buszmegálló, iskola, óvoda, gyógyszertár, orvosi rendelő, boltok és minden fontos szolgáltatás megtalálható.Az ingatlan tehermentes és ****.**.**-től költözhető!
Irányár ******** Ft
További ingatlanokat keressen egyszerűen, az alábbi linken:
*****://*************.**.**/
Referencia szám: LK065593
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

Duna House
Pécs, Nagy Imre út
hirdetés
hirdetés
Kiss Erzsébet
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]