Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Pécs

7621 Pécs

59.9 M Ft

1 089 091 Ft /m2

  • Lakóterület:

    55 m2

  • Szoba:

    1 + 2 fél

Eladó lakás Pécs
1 / 13
  • Eladó lakás Pécs
Közvetítői azonosító: M322523-5160281
Azonosító: 731791

Leírás:

Eladó Pécs belvárosának egyik legjobb részén egy különleges hangulatú, belső kétszintes tégla lakás.

Az ingatlan egy rendezett, jó lakóközösségű társasház első emeletén található, és gyönyörű, megkímélt állapotban várja új tulajdonosát. A lakás nettó alapterülete 55 nm (tetőtér miatt), míg a valós használható tér kb. 65 nm.

Helyiségek: 1 szoba, 2 félszoba, konyha és fürdőszoba, praktikus belső kétszintes kialakítással, ami tágas és otthonos érzetet ad. A fűtésről új, modern gázkazán gondoskodik.

Belvárosi elhelyezkedésének köszönhetően minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. A társasház tégla építésű, csendes és barátságos lakóközösséggel.

Az ingatlanhoz külön megvásárolható egy garázs is, a lakás közvetlen közelében, 10 millió Ft irányáron.

Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek is, hiszen elhelyezkedése és elrendezése miatt könnyen kiadható.

További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M322523

Berkes Ilona