
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok61.99 M Ft
849 178 Ft /m2
73 m2
3

Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! A 10 emeletes társasház 3. emeletén található, 73 m²-es, 3 szobás, erkélyes lakás panorámás kilátással várja új tulajdonosát.
A lakás ablakai Észak, Kelet és Nyugat felé néznek, ennek köszönhetően egész nap rendkívül világos és napfényes. Az erkélyről szép kilátás nyílik a környékre, ideális helyszín reggeli kávézáshoz vagy esti pihenéshez.
Felújítás (2021)
Az ingatlan széles körű, igényes felújításon esett át:
Teljes villany- és vízvezeték csere
Új, modern burkolatok
Gépesített, korszerű konyha
Ízlésesen kialakított, modern fürdőszoba
Részben cserélt nyílászárók
Szúnyoghálóval felszerelt ablakok
Az ingatlanhoz közös tároló is tartozik.
Környék
A közelben minden fontos szolgáltatás megtalálható: boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár. A buszmegálló mindössze fél perc sétára található, így a közlekedés rendkívül kényelmes.
Egy tágas, világos, modern otthon kiváló elhelyezkedéssel – költözésre kész állapotban!
Érdeklődés esetén keressen bizalommal!
******** Ft
Keressenek Bizalommal!
Érdeklődni.: Orsolics Zsolt + **(**)*******
Referencia szám: LK088479-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

Duna House
Pécs, Pécs Pláza
hirdetés
hirdetés
Orsolics Zsolt Péter
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]