68.9 M Ft
502 920 Ft /m2
137 m2
4
1433 m2

Kecskemét Törekvés lakóparkban 3 % -os hitelfelvételére alkalmas, 137 nm hasznos alapterületű, teljesen alápincézett 4 szobás családiház eladó. A 2002-ben épült, szigetelt tégla sarokház 1439 nm-es telken helyezkedik el, mely előszoba, fürdőszoba-tusoló, wc, kamra, konyha-étkező, nappali és három szoba helyiségekből áll. Hőszigetelt nyílászáróit redőnnyel látták el. A nappali és a három külön nyíló szoba burkolata laminált padló a többi helyiség járólap borítású. Az otthon melegét a két éve vásárolt kondenzációs gáz, illetve a vegyestüzelésű kazán biztosítja, radiátoros hőleadással. A nappali ékessége egy épített cserépkályha. Az épület tetőtere beépíthető, így akár több generáció együttélésére is alkalmas. A ház alatt lévő pincében van a garázs, több tárólóval együtt. A pihenőkert öntözését a fúrt kút biztosítja. A 445-ös elkerülő út megépítésével könnyen elérhetővé vált a belváros és Kecskemét többi városrészének a megközelítése. Az M5-ös autópálya felhajtója, gépkocsival 5 perc alatt elérhető. Az utcában található bölcsőde, óvoda, buszmegálló, a reggeli órákban iskolabusz szállítja a diákokat a városba. A 2 km távolságra elhelyezkedő Tesco Áruház kiváló bevásárlási lehetőséget nyújt. Ajánlom nagy családosok és mindazok számára, akik csendes környezetre vágynak ugyanakkor fontos számukra a város közelsége. Az ingatlan CSOK plusz hiteligénylésére alkalmas. Kedvezményes hitel, jogi ügyintézés az irodában. Eladó ingatlanokat keresünk meglévő és új ügyfeleinknek, valamint befektetők részére.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.