
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok11.9 M Ft
16 976 Ft /m2
701 m2

Biatorbágyon, a Pecató-tól párszáz méterre, erdős, fenyves környezetben 700 nm-es üdülőtelek eladó.Enyhén lankás, villany a telek előtt, víz kútfúrással, vagy vízgyűjtő tartállyal elérhető, ill. közkút a közelben.3 oldalról bekerítve, ÜH- 2 övezet, 15 % beépíthetőség. Pecató 90%-ban állandó lakosokból áll, ezért a Biatorbágyi Önkormányzat a helyi buszjárat útvonalát kibővítette, a pecatavi közösség, lakosság, közvetlen a tóparti megállóból kényelmesen a városba, de akár a vasútállomásra és Budapest-Kelenföldre könnyedén, autó használata nélkül eljut. Összetartó közösség, segítő szomszédok, családias hangulat jellemzi a településrészt, szeptemberi hónapban kisbolttal, látványpékséggel bővülve teszi még kellemesebbé a csodás környezetben élő, boldog embereket!Ha felkeltettem érdeklődését, hívjon a hét bármely napján!
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Léka-Zámbó Szilvia
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]