
68.99 M Ft
1 301 698 Ft /m2
53 m2
2

Budapest 19. kerület nagyon jó közlekedésű részén eladó egy 10. emeleten lévő 53 m2-es, 2 szobásra EGYEDILEG ALAKÍTOTT LAKÁS, 3 m2-es ERKÉLLYEL, PANORÁMÁS kilátással! OTTHON START PROGRAMRA MEGFELELŐ!
Közlekedésileg nagyon jó helyen, de az épület fekvése szerint panorámára néző kilátással. Közelben boltok, általános iskola és tényleg séta távolságban villamos megálló.
A lakás elrendezése ideális, egy erkélyes nappali és egy hálózsoba található benne. Az egyedi alaprajznak köszönhetően egy tágas konyha és az étkezőbe érkezünk. A konyha nagyon világos. Mindenhol műanyag nyílászárók. A nappaliban egy klíma segíti a nyári meleg elviselését.
Fűtése gazdaságos, havonta 14 ezer Ft-ba kerül.
Ideális fiatal pároknak, első lakásnak!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom megtisztelő hívását a hét bármely napján. Irodánk teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést és sorban állás nélküli hitel tanácsadást biztosítunk ügyfeleink részére! Referenciaszám: M321867
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

OTP Ingatlanpont
Budapest IX. kerület Üllői út 21
hirdetés
hirdetés
Juhász Emese
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]