
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok72.999 M Ft
1 258 603 Ft /m2
58 m2
2

Budapest XX. Gubacsipusztán eladó egy 58 m²-es, két szobás lakás.
A lakás egy éve teljes körű felújításon esett át. A szobák világosak, praktikus elosztásúak. Mindkét szobából kijárat nyílik a 10 m²-es erkélyre, ahonnan városi panoráma tárul elénk, tökéletes reggeli kávéhoz vagy esti pihenéshez.
A fürdő modern, a fűtés házközponti, egyedi mérővel.
A környék csendes, jól megközelíthető, a buszmegállók, üzletek és szolgáltatások közel vannak. Ideális fiatal pároknak, kisebb családnak vagy befektetésnek.
Referencia szám: H513362-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Otthon Centrum
XX. kerület - Török Flóris utca
hirdetés
hirdetés
Urbán Ákos
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]