
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok42.5 M Ft
867 347 Ft /m2
49 m2
2

Ritka lehetőség Szeged szívében kiváló ár-érték arány!Eladó Szegeden, a Mars tér közelében egy 49 m²-es, első emeleti, részben felújított tégla lakás, mindössze háromlakásos társasházban igazi városi kincs, ami nagyon ritkán kerül piacra!A lakás praktikus átalakításon esett át: az eredeti 1 szobából 2 külön nyíló szoba került kialakításra új nyílászárók, korszerű villanyvezetékek modernizált fűtésrendszer klímaberendezés a maximális komfortértAz ingatlan ideális választás első lakást keresőknek, befektetőknek vagy akár bérbeadásra, elhelyezkedése miatt minden fontos szolgáltatás, közlekedés és bevásárlási lehetőség karnyújtásnyira elérhető.Kiemelkedően jó ár, kiváló adottságok, kiváló városi elhelyezkedésNe hagyd ki, mert gyorsan el fog kelni!További információért és megtekintésért keressen bizalommal!A hirdetésben szereplő FIX 3%-os lakáshitel részét képező támogatásokat Magyarország Kormánya nyújtja.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Lődiné Gombkötő Anita
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]