
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok31 M Ft
885 714 Ft /m2
35 m2
1
35 m2

Villány szívében ahol a bor történetté válik Eladásra kínálok Villányban egy magáncélra vagy vendéglátásra is kiválóan alkalmas pincét, amely számtalan lehetőséget rejt magában.A 35,8 m²-esfelújított présház barátságos terekkel rendelkezik, két darab mosdóval és WC-vel, így vendégek fogadására azonnal alkalmas. Alatta egy hangulatos, 35 m²-es boltozott pince húzódik, amely igazi villányi életérzést kínál legyen szó borozóról, kóstoltatóról vagy exkluzív vendégtérről.További nagy előny, hogy a tetőtér beépíthető, így az ingatlan könnyedén bővíthető, akár vendégtérrel, akár személyzeti vagy tároló funkcióval.Ez az ingatlan nemcsak egy pince, hanem egy lehetőség:egy hely, ahol az ötletek érnek, a vendégek visszatérnek, és a vállalkozás otthonra talál Villányban. Ha egy karakteres, sokoldalúan hasznosítható vendéglátóhelyet keresel, ez a pince megér egy pohár és egy megtekintést!
******** Ft
Referencia szám: HZ023457-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

Duna House
Pécs, Pécs Pláza
hirdetés
hirdetés
Scheffer István
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]