Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1147 Budapest, XIV. kerület

119.9 M Ft

804 698 Ft /m2

  • Lakóterület:

    149 m2

  • Szoba:

    3

Eladó lakás Budapest
1 / 31
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: H509078-5123291
Azonosító: 720961

Paraméterek:

  • tégla épület
  • újszerű
  • duplakomfortos
  • kültéri parkoló benne az árban
  • udvari panoráma
  • házközponti fűtés
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság

+ KIVÁLÓ KÖRNYEZETBEN

ELADÁSRA KÍNÁLOK EGY 2020-AS ÉPÍTÉSŰ, BRUTTÓ 149 NM-ES, NAPPALI + 2 KÜLÖN NYÍLÓ LAKÓSZOBÁVAL, NAGY TERASSZAL, DUPLA KOMFORTTAL!!!

AMENNYIBEN SZERETNE TÖBB INFORMÁCIÓT VAGY SZERETNÉ SZEMÉLYESEN IS MEGTEKINTENI AZ INGATLANT, ÚGY VÁROM HÍVÁSÁT!!!

Az ingatlan tulajdonságai:

bruttó 149 nm, nettó 98,6 nm
amerikai konyhás nappali + 2 külön nyíló lakószoba
világos, délkeleti tájolás
kiváló hideg – meleg burkolatok
26 nm-es nagy terasz
5,6 nm-es erkély, mely a hálószobából nyílik
fürdőszoba + külön zuhanyzóval és kézmosóval
WC+kézmosó
2 db hűtő – fűtő klíma berendezés
egyedi mérés – villany, víz és gáz
alacsony rezsi költség
műanyag nyílászárók
biztonsági bejárati ajtó
akár azonnal költözhető

Társasház:

2020-ban épült 5 lakásos társasház
kiváló kivitelezés
kizárólagos használatú felszíni autóbeálló, mely 5 millió forint
tiszta rendezett társasház
nyugodt lakóközösség

Közlekedés:

7, 8E, 108E, 124, 125, 277 autóbuszok

A környéken minden elérhető távolságon belül kapható, mely a minden napokhoz szükséges.

AMENNYIBEN EGY OLYAN INGATLANT KERES, AHOVÁ CSAK A BŐRÖNDJÉT KELL HOZNIA MAGÁVAL ÉS SZERETNE ZÖLD, BÉKÉS KÖRNYEZETBEN ÉLNI, ÚGY MEGTALÁLTA AZT AMIT KERESETT!!!

TOVÁBBI INFORMÁCIÓÉRT VAGY BEMUTATÓ IDŐPONTÉRT VÁROM MEGTISZTELŐ HÍVÁSÁT!!!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: H509078-LP

Figyelmeztetés!