
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok55.9 M Ft
1.118 M Ft /m2
50 m2
2

Sopronban, Jereván lakótelepen a Makó utcában eladásra kínálunk egy 1. emeleti, 50m2-es, két szobás, külön konyhás, erkélyes, szép állapotú rendkívül világos, napfényes csúsztatott zsalus lakást.
Az épület átesett már a korszerűsítésen, szigetelt, nyílászárói műanyagok, fűtése a leggazdaságosabb duplacsöves rendszer.
Parkolás a ház előtt ingyenes.
Tartozik hozza egy nagy tároló 1/4 része.
Tökéletes választás lehet minden korosztály részére, de befektetésnek is nagyszerű lehetőség!
Kifizetést követően azonnal birtokba vehető!
Ár: 55,9 MFt
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]