
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok217 M Ft
215 920 Ft /m2
1005 m2

Őrbottyánban egyben eladó 5 db építési telek kiváló befektetésŐrbottyán jó adottságú részén 5 db, egyenként kb. 1000 m²-es építési telek eladó, kizárólag egyben.A telkek 30%-os beépíthetőséggel rendelkeznek, így ideálisak lehetnek lakóingatlan-fejlesztésre vagy befektetési célra. A terület egy összefüggő egységet alkot, jól kihasználható, rendezett környezetben található.A telkeken jelenleg található egy kb. 960 m² alapterületű beton alap, amely elbontható, vagy út, belső feltáró kialakítására újrahasznosítható, jelentős költségmegtakarítással.A környék folyamatosan fejlődik, az infrastruktúra elérhető, a terület hosszú távon is értékálló.A telkek csak egyben eladók, megosztásra nincs lehetőség.Részletes információ kizárólag komoly érdeklődők részére, egyeztetés után.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Schmidt Kata Diana
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]