
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok50.5 M Ft
1 202 381 Ft /m2
42 m2
3

Eladó gyönyörűen felújított félszuterén lakás a 6. kerület szívében!Budapest egyik legkedveltebb részén, a 6. kerület kiváló elhelyezkedésű utcájában kínálunk megvételre egy teljes körűen felújított, stílusos félszuterén lakást. Az ingatlan ideális választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt. (Jelenleg is bérlők lakják, akár bérlővel is eladó)A lakás felújítása során minden részletre odafigyeltek: modern burkolatok, igényes konyha és fürdőszoba, korszerű gépészet és esztétikus megoldások gondoskodnak a komfortérzetről.A kiváló lokációnak köszönhetően tömegközlekedés, üzletek, éttermek és kulturális lehetőségek pár perc sétával elérhetők, mégis nyugodt, élhető környezet várja új tulajdonosát.Ez a lakás tökéletes választás azok számára, akik azonnal költözhető, gondosan felújított otthont keresnek a belváros közelében. Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget tekintse meg személyesen!Mutatásban rugalmasak vagyunk!Független hitelügyintézéssel állunk rendelkezésükre!
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Dinya Zsófia
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]