
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok67.6 M Ft
1.3 M Ft /m2
52 m2
1 + 1 fél

Panelprogramos házban A+ energetikával azonnal költözhető lakás, 5 perces sétára a HÉV állomástól !Budapest III. kerület Békásmegyer kitűnő közlekedésű részén, 15 szintes társasház 2. emeletén eladó, 52 m2-es déli tájolású, 2 szobás, költözhető állapotú lakás, dupla lodzsával. Az elmúlt évben az épület hideg és meleg víz, valamint szennyvíz hálózata korszerűsítésre került, az elkövetkező évben pedig a liftek felújítása fog teljesülni. Lakáson belül a panelprogram keretében már cserélve lettek a nyílászárók, 2024-ben teljes festést kapott, a szobákban új laminált parketták lettek letéve. Ha nem rendelkezik a teljes vételárral, erre az ingatlanra a jelenleg elérhető összes támogatott hitel megigényelhető, CSOK plusz-al illetékmentesen megvásárolható. Az ingatlan teher mentes, megtekintése rugalmasan megoldható.
Referencia szám: LK092364
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

Duna House
Szigetszentmiklós
hirdetés
hirdetés
Albert László
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]