Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Miskolc

3530 Miskolc

32 M Ft

500 e Ft /m2

  • Lakóterület:

    64 m2

  • Szoba:

    1

Eladó lakás Miskolc
1 / 0
    Közvetítői azonosító: M318516-5097856
    Azonosító: 714617

    Paraméterek:

    • tégla épület
    • felújítandó
    • komfortos
    • teremgarázs benne az árban
    • kertre néző panoráma
    • gáz konvektoros fűtés
    • Lift nincs

    Leírás:

    Miskolc belvárosában, a Népkert közvetlen közelében eladó egy hangulatos, polgári stílusú, 66 m2-es, felújítandó téglalakás egy mindössze 7 lakásos társasház 1. emeletén, nagy erkélykapcsolattal. A jelenlegi elrendezés egy tágas szobából, étkezős konyhából, kamrából, fürdőszobából és előszobából áll, de az alaprajzának köszönhetően a lakás két szobássá alakítása könnyedén megoldható - az összes belső fal válaszfal. A 3 méteres belmagasság és a polgári jellegű terek világos, levegős érzetet adnak az otthonnak. A fűtés gázkonvektorral megoldott, a szobában új gázkonvektorok biztosítják a meleget, a fürdőszobában pedig villanybojler gondoskodik a melegvízről. A lakás villamos hálózata felújított, ami fontos műszaki előnyt jelent a leendő tulajdonosnak. A nagyméretű erkély - kilátással a belső kertre - kiválóan alkalmas pihenésre, kávézásra. A lakáshoz három külön pincerész tartozik, amelyek bőséges tárolókapacitást biztosítanak kerékpárnak, szezonális holmiknak vagy bárminek, aminek plusz helyre van szüksége. A társasház környezete rendezett, az infrastruktúra pedig gyakorlatilag tökéletes: rövid sétával elérhető a Népkert, üzletek, szolgáltatások, tömegközlekedés, minden, ami a kényelmes mindennapokhoz szükséges. A lakáshoz egy ritka lehetőségnek számító, kétállásos garázs is tartozik, amelynek ára 15 millió forint, és óriási előnyt jelent belvárosi elhelyezkedés mellett mind a parkolás, mind a biztonság szempontjából. Ez a lakás remek választás mindazoknak, akik szeretik a polgári otthonok hangulatát, fontos számukra a belváros közelsége, a jó infrastruktúra, ugyanakkor értékelik a zöld környezetet és a praktikus extrákat, mint a nagy erkély, a több pincerész és a kétállásos garázs. Az ingatlan megfelel az Otthon Start Program feltételeinek.

    Referencia szám: M318516

    Figyelmeztetés!

    A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

    hirdetés

    Hirdető:

    hirdetés

    hirdetés

    Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

    dr. Rohács Andrea

    Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
    Hibás email!
    Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
    Túl rövid telefonszám!
    Még karaktert írhatsz

    Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
    Általános Szolgáltatási Feltételeit

    Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
    Siker!

    © 2017 lakpont.com

    Minden jog fenntartva

    Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]