
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok48 M Ft
1 371 429 Ft /m2
35 m2
2

Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén!
Eladásra kínálok egy 35 m²-es, teljeskörűen felújított lakást a X. kerület egyik legnyugodtabb, kertvárosias utcájában.
A lakás két különnyíló szobával és praktikusan kialakított galériával rendelkezik, így ideális egyedülállóknak vagy fiatal pároknak is.
A felújítás során mindent kicseréltek burkolatok, nyílászárók, villany- és vízvezetékek is megújultak. A fűtést gázkonvektor biztosítja, a rezsi alacsony, a lakás világos és barátságos hangulatú.
Jelzálog hitelre nem alkalmas.
A környék nyugodt, zöldövezeti, mégis könnyen megközelíthető: pár perc sétára busz- és villamosmegálló, boltok, gyógyszertár, iskola is található.
Kiváló választás első lakásnak, befektetésnek vagy akár kiadásra is.
Érd: Pető Mihály, tel: +**/** *** ****, e-mail: ****.******@**.**
Referencia szám: LK012575
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

Duna House
Dunaharaszti
hirdetés
hirdetés
Pető Mihály
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]