
139 M Ft
1 263 636 Ft /m2
110 m2
4
450 m2
Modern, újépítésű családi ház eladó Miskolc-Szirmán!
Ha egy igényesen megépített, energiatakarékos és azonnal költözhető otthont keresel, ne menj tovább!
Miskolc egyik legújabb utcájában, csendes, rendezett környezetben kínáljuk eladásra ezt a 2023-ban épült, 110 m2-es, modern családi házat, mely egy 460 m2-es, könnyen kezelhető telken helyezkedik el.
A ház főbb jellemzői:
30 cm Porotherm tégla falazat - tartós, kiváló hőszigetelés
3 tágas hálószoba + amerikai konyhás nappali
2 fürdőszoba WC-vel
Padlófűtés hőszivattyúval - korszerű, energiatakarékos megoldás
8 kW-os napelemrendszer, amely tovább csökkenti a rezsit és szinte önellátóvá teszi az ingatlant
Hűtő-fűtő inverteres klíma a nappaliban
20 m2-es fedett terasz, ahová a padlófűtés kiépítése előkészített (bővíthető)
Riasztó- és kamerarendszer a biztonságért
Antracit nyílászárók - modern megjelenés, remek szigetelés
Lemez garázs és elektromos kapu a kényelmes parkoláshoz
A ház építése során magas minőségű anyagokat használtak, odafigyelve minden részletre. Az energiatakarékos rendszereknek és a napelemnek köszönhetően rendkívül alacsony fenntartási költségű, jövőbe mutató otthon várja új tulajdonosát.
Ideális választás családoknak vagy mindazoknak, akik nyugodt, modern környezetben szeretnének élni, Miskolc központjától mégis karnyújtásnyira.
Referencia szám: M315422
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
OTP Ingatlanpont
Miskolc Szemere Bertalan utca 20
hirdetés
hirdetés
Piskóti Tibor Lajos
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]