
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok29 M Ft
245 763 Ft /m2
118 m2
3
2567 m2

ELADÓ EGY felújítandó, 4 szobás ház Bakonyszentkirályon a Cseszneki vár szomszédságában!
Bakonyszentkirályon, a híres Cseszneki vár közvetlen közelében eladó egy felújításra szoruló, 4 szobás családi ház, amely hatalmas telekkel és számos gazdasági épülettel rendelkezik.Az ingatlan jellemzői:- tágas, óriási telek, gazdálkodásra, állattartásra is kiváló- 4 szoba, nagy családnak vagy vendégfogadásra is ideális- gazdasági épületek,istálló, pajta, melléképületek- borospince, amely hagyományos értéket képvisel- házban kemence is található, autentikus hangulatot adva.
Felújítás után vendégháznak is tökéletes, így turisztikai befektetésként is értékes.
Elhelyezkedés: Az ingatlan a természet közelségét, a Bakony szépségét és a Cseszneki vár szomszédságát kínálja.Kiváló választás mindazoknak, akik a nyugodt vidéki életet keresik, vagy turisztikai, vendéglátó beruházásban gondolkodnak.Ez a lehetőség ritka és különleges: egy négy szobás vidéki porta, amely saját elképzelések szerint alakítható újjá legyen az családi otthon, hétvégi ház, vagy akár vendégház a Bakony kapujában.
További kérdéseivel kérem hívjon akár HÉTVÉGÉN is!!
Referencia szám: HZ087810-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Diószegi Sándor
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]