
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok10.8 M Ft
2 769 Ft /m2
3901 m2

Eladó egy 3901 m²-es kitűnő fekvésű építési TELEK Boncodföldén, mely tökéletes választás lehet a saját otthona megvalósításához! A telek lakóház építésére alkalmas, és már csak a képzelete szabhat határt annak, hogy mi épülhet itt.
Miért érdemes ezt a telket választania?
- Lf-2 építési övezet, 30% beépíthetőséggel
- Kiváló elhelyezkedés és szomszédság: csendes, nyugodt környezet, de könnyen megközelíthető közlekedési lehetőségekkel.
- 3901 nm-es terület, gyönyörű panorámával
- Gazdálkodásra, állattartásra alkalmas
- Közművek a telek előtt az utcán
- Óvoda, általános iskola, orvosi rendelő megtalálható a szomszéd településeken
- Közel Zalaegerszeg, Bagod, Teskánd
Ha egy családi ház, egy nyaraló vagy akár befektetési lehetőség után keresgél, ez a telek tökéletes választás lehet!
Ne hagyja ki! Tudja meg, hogyan válhat valóra az álma a saját birtokán – keressen bátran még ma!
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Otthon Centrum
Zalaegerszeg - Eötvös utca
hirdetés
hirdetés
Kovács Rita
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]