
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok105 M Ft
1 071 429 Ft /m2
98 m2
4
160 m2

Vecsés Kertekalján kínálom megvételre ezt a bruttó 98 nm alapterületű, nappali + +3 szobás  sorházi lakást,a hozzá tartozó 160 nm privát kerttel. Az épület 2006-ban épült beton alapon 30-as tégla falazattal rendelkezik, teteje cseréppel borított. A homlokzaton 15 cm vastag Hungarocell szigetelés , nemes vakolat záró réteggel. Az ingatlan egy 4 lakásos udvar első lakása,  de hatalmas pozitívum benne , hogy saját használatú bejárattal is rendelkezik a többi lakással ellentétben. Kialakítása:Alsó szinten :-Amerikai konyhás nappali-étkező-szoba-fürdőszoba tusolóval-Kamra -Nyitott TeraszEmeleten - 2 szoba -konyha-fürdőszoba sarok káddal-erkélyExtraként említést érdemel az öntöző rendszer, mely fúrt kútról üzemel, az elektromos kapu, kamera , riasztó....Az alsó szinten hidegburkolatok, míg az emeleten vízálló vinyl padló  került lerakásra. Az ingatlan fűtéséről kombi gázcirkó gondoskodik, az alsó szinten padlón keresztül , az emeleten radiátoron keresztül történő hőleadással.A nyílászárók 3 rétegű fehér színű műanyag ablakokTalálható a lakásban  szintenként 1-1 db 3,5 kw teljesítményű hűtő - fűtő klíma is. Kiváló lehetőség nagyobb családok részére is ez az ingatlan.Közlekedés szempontjából a vasút állomás kényelmes 5 perc sétára vaniskola és óvoda szintén pár perc alatt elérhető. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését , keressen bizalommal.
Érdeklődni: Szabó Róbert, mobil: +**-**-**-***-**
Referencia szám: HZ025013
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

Duna House
Duna House Pécel
hirdetés
hirdetés
Szabó Róbert
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com 
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]