
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok139 M Ft
972 028 Ft /m2
143 m2
6
256 m2

*** DUPLAKOMFORTOS CSALÁDI HÁZ VESZPRÉMBEN, KARNYÚJTÁSNYIRA A BELVÁROSTÓL! ***
Az ingatlanra igényelhető igénybe vehető rá az Otthon Start Hitelprogram 3%-os hitele!
Veszprém Jeruzsálemhegy városrészében, alig 10 perc sétára a belvárostól eladó egy 2005-ben könnyűszerkezetes technológiával épült, 143 m2-es, FRISSEN FELÚJÍTOTT, HÁROMSZINTES, DUPLAKOMFORTOS CSALÁDI HÁZ ? gyakorlatilag egy ÚJ OTTHON VÁRJA LEENDŐ TULAJDONOSÁT!
Főbb jellemzők:
- 6 külön nyíló szoba, melyek közül az egyikhez gardrób, a másikhoz pedig tetőterasz kapcsolódik
- Két fürdőszoba (egyik sarokkáddal), valamint külön WC
- Modern, új burkolatok, világítótestek, friss festés, új térkövezés
- Korszerű gázfűtés, alacsony fenntartási költségek
- Kétállásos, 33 m2-es dupla garázs
- Hangulatos földszinti terasz, mely akár egy kis medencének is helyet adhat
- LED-világítás, modern kialakítás, igényes kivitelezés
A földszinten tágas nappali-étkező, konyha, fürdőszoba WC-vel és gardrób került kialakításra, míg az emeleten 4 külön bejárattal rendelkező hálószoba (melyek egyikéből erkély nyílik), sarokkádas fürdőszoba, különálló mellékhelyiség és egy tárolóhelyiség került kialakításra.
Az alagsorban egy egybefüggő, 60 m2-es pince található, mely praktikusan kihasználható: üzlethelyiség, műhely, konditerem vagy akár hobbitér is kialakítható benne.
A 256 m?-es, ideális méretű telek térkövezett udvarral és friss gyepszőnyeggel teszi teljessé az összképet.
A ház elhelyezkedése páratlan: pár perc sétára a belváros, közel van az egyetemhez, boltokhoz, minden létszükséges szolgáltatáshoz, mégis egy nyugodt, átmenő forgalomtól mentes utcában.
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet:
- nagyobb családoknak,
- otthonról dolgozóknak,
- vagy akár vállalkozás számára is!
Lakás beszámítása egyeztetés alapján lehetséges!
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal, az ingatlan időpont-egyeztetést követően rugalmasan megtekinthető! Nálunk minden megtekintés DÍJMENTES!
Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciót kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez is!
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

OTP Ingatlanpont
Veszprém Kossuth utca 8
hirdetés
hirdetés
Maczucza Márton
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]