Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1202 Budapest, XX. kerület

39.9 M Ft

1 023 077 Ft /m2

  • Lakóterület:

    39 m2

  • Szoba:

    1

Eladó lakás Budapest
1 / 25
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: H508024-5056329
Azonosító: 703738

Paraméterek:

  • tégla épület
  • felújítandó
  • összkomfortos
  • kertre néző panoráma
  • gáz cirkó fűtés
  • belmagasság 3m és 4m között
  • Lift nincs

Leírás:

XX. kerletben, a Nagysándor József utcában várja új tulajdonosát egy nettó 39 nm alapterületű, álló galériázott, azonnal birtokbavehető ingatlan.
Az ár alkuképes!

Jellemzők:
Ház:
- Kifejezetten jó állapotú
- Gondozott közös kerttel rendelkező 5 lakásos társasház.
- Közös költség 5000 Ft.

Lakás:
- Cirkó fűtéses, alacsony rezsivel rendelkezik.
- Nagy belmagasságának köszönhetően álló galéria került kialakításra a teljes ingatlanban, így további két szobával növelve a hasznosítható területet.
- Tehermentes, azonnal birtokba vehető.

Környék:
- Jó közlekedésének köszönhetően 151-es busszal a KÖKI rövid idő alatt elérhető.

Amennyiben fontos Önnek a jó közlekedés, a biztonságos környék, a jó állapotú társasház, a csendes otthon és megfizethető áron szeretne értékálló ingatlant vásárolni, akkor ez az ingatlan Önre vár!
Hívjon és nézzük meg együtt!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: H508024-LP

Urbán Ákos