
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok79.9 M Ft
1 192 537 Ft /m2
67 m2
5
Eladó felújított lakás saját tárolóval és parkolóval!
Pécs egyik kedvelt részén kínálunk megvételre egy 67 m²-es, felújított lakást, amely minden kényelmet biztosít új tulajdonosának.
Az ingatlanban amerikai konyhás nappali, előszoba, valamint kényelmesen kialakított helyiségek találhatók. A fűtésről kondenzációs kazán gondoskodik, a nyílászárók pedig korszerű műanyag ablakok, melyek kiváló hőszigetelést biztosítanak.
A lakáshoz tartozik egy saját, 15 m²-es tároló, továbbá a zárt belső udvarban parkolási lehetőség is rendelkezésre áll. A lakóközösség kényelmét szolgálja a játszótér, így családosok számára is ideális választás.
További részletekért hívj bizalommal.
Elsősorban Baranyai ingatlanok eladásával, vételével kapcsolatban állok rendelkezésére, de bérbeadással is foglalkozom. Ha a vételhez hitelre, CSOK+-ra, FALUSI CSOK-ra, BABAVÁRÓRA, ügyvédre, energetikai tanúsítványra van szüksége, kérem hívjon! További információkért hívjon bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!
Referencia szám: LK055610-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Duna House
Pécs, Hungária utca
hirdetés
hirdetés
Kriszbacher János
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]