
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok124 M Ft
1 042 017 Ft /m2
119 m2
4 + 1 fél
Eladó belső kétszintes 119 nm-es lakás a belváros közelében, Vargakertben - tágas terek, modern komfort, családbarát környezet, mindössze 4 lakásos társasházi épületben.
Elrendezését tekintve áll:
Földszint: előszoba, tágas nappali, étkező, konyha, loggia, szoba, erkély, fürdőszoba, WC külön, lépcsőfeljáró
Emelet: 3 külön nyíló szoba, erkély, közlekedő, fürdőszoba és WC külön helyiségben.
Főbb paraméterek:
- 1994-ben épült, tégla falazat
- alapterülete: 135/ 119 nm (nettó) +3x6 nm erkély
- az épület lépcsőháza rendezett,
- nyílászárók: műanyag, redőnnyel, szúnyoghálóval ellátva
- biztonsági bejárati ajtó, fa beltéri ajtó
- minőségi hideg és meleg burkolat
- fűtés ellátást gázkazán biztosítja,
- Közös költség: 13 000 Ft/hó, mely a lakás és a garázs költségét tartalmazza
- alacsony rezsi költség
- Padlásfeljárón keresztül elérhető, leválasztott tetőtéri tároló (1/16 tulajdoni hányad)
Főbb felújítások, magas minőségben:
- elektromos rendszer felújítása, minden helyiségben kiépített koax és utp aljzattal
- fűtési rendszer (Hajdú kombi gázkazán, csövezés, fűtőtestek) teljes cseréje
- hideg és meleg burkolatok cseréje
- fürdőszobák felújítása
- külső/ belső nyílászárók cseréje
- klímaberendezés beszerelése (földszint és emelet)
- új konyhabútor és beépített bútorok beépítése
Vételár részét képező ingóságok:
- beépített konyha bútor, elektromos felszereltségével együtt, előszobafal, nappali szekrénysor, emeleti közlekedő komód
(egyéb bútor meg egyezés tárgyát képezi)
Parkolás: közterületen, vagy opcionálisan a lakáshoz vásárolható garázs, két tároló helységgel, (összesen 31 nm)
Ár: 16 M Ft
Ideális választás első lakásnak, család tervezőknek vagy akár befektetési céllal. Kiváló közlekedés és infrastruktúra, minden fontos szolgáltatás és szórakozási lehetőség. Buszmegálló egy perc sétára, iskola, óvoda, játszótér, nagyobb bevásárlóközpont pár perces autóút.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget! További kérdéseire készséggel válaszolok, akár hétvégén is. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási hitelek, valamint Babaváró és CSOK, Otthon Start ügyintézése az OTP hátterével irodánkban.
Referencia szám: M313205
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
OTP Ingatlanpont
Debrecen Szt. Anna utca 38
hirdetés
hirdetés
Fekete Julianna Renáta
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]