
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok8 M Ft
400 e Ft /m2
20 m2
1
1117 m2

Építési telek kis házzal az Akácfa soron nyugodt környezet, kiváló lehetőségek
Az Akácfa soron kínálok megvételre egy 1117 m²-es építési telken elhelyezkedő, borospincének épült kis házat, amely kiváló lehetőséget kínál akár hétvégi pihenőhely kialakítására, akár jövőbeli építkezésre.
Az ingatlanban víz és villany már bevezetésre került, az utcában pedig gáz- és szennyvízhálózat is rendelkezésre áll, így az infrastruktúra adott egy későbbi fejlesztéshez vagy lakóingatlan építéséhez.
A telek csendes, zöldövezeti környezetben található, mégis könnyen megközelíthető a város felől, így ideális választás lehet azok számára, akik nyugodt környezetben szeretnének kikapcsolódni, vagy hosszabb távon építkezésben gondolkodnak.
Az ingatlan zártkerti művelés alól kivonásra került, vásárláskor nem kell kifüggeszteni, 25%-ban beépíthető.
További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez hívjon bizalommal!
Ha szeretne pontos információkat kapni az Ön számára elérhető CSOK és hitel lehetőségekről, akkor hívjon bizalommal!
Referencia szám: HZ074731
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

Duna House
Zalaegerszeg, Iskola köz
hirdetés
hirdetés
Béres Márton
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]