
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok98.9 M Ft
1 220 988 Ft /m2
81 m2
3
Eladó Budapest 14. kerületében, Zuglóban, Alsórákos városrészen, ősfás, parkos zöldövezeti környezetben, egy kertes társasház alsó szintjén található 3 szobás lakás, melyhez kétállásos garázs és további két tágas tároló is tartozik.
A 12 lakásos társasházban lévő, összkomfortos, padlófűtéses, világos, nagyon jó elosztású lakás 81nm-es, melyhez 8nm erkély is tartozik. Megtalálható benne előszoba, fürdőszoba+WC, további egy különálló WC helyiség, egy nagy konyha + étkező, tágas nappali és két szoba.
A padlófűtésről egy a közelmúltban beépített kondenzációs kazán gondoskodik.
A tágas, külön bejáratú, kétállásos garázs 45,4nm-es, melyből további két különálló egyenként 9,7 - 9,7nm-es tároló helyiség található. A kertkaputól a garázsig saját hosszabb lejárat vezet, mely akár további autók parkolására is alkalmas.
A tárolóhelyiségek ablakkal ellátottak, jól szellőztethetőek, tiszták és szárazak, alkalmasak az általános tárolás/raktározás mellett akár élelmiszer tárolására, vagy kisebb dolgozó tér kialakítására is.
A garázshoz tartozó kertkapu és a garázskapu is távirányítóval nyitható, így a behajtás kényelmes és egyszerű. Személyi bejárata a lépcsőházból nyílik.
A garázs és a tárolók is külön helyrajzi számon szerepelnek, megvásárlásuk opcionális. Az együttes ár: 30 millió forint.
A délkeleti fekvésű, tégla építésű társasház 1993-ban épült. Rendezett anyagi körülményekkel rendelkezik és folyamatosan karbantartott. Környéke nyugalmas és csendes. Sétatávolságra található a Rákos patak, melynek partján igényesen kialakított járdák és bicikliutak találhatóak.
******** Ft
Érd: Darai Renáta tel.:+**/**-***-**-** ******.*****@**.**
Referencia szám: LK067757-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Duna House
Dunaharaszti
hirdetés
hirdetés
Darai Renáta
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]