
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok18.4 M Ft
204 444 Ft /m2
90 m2
4
1905 m2
Csendes vidéki környék, tiszta levegő a város mellett. Komklón Kisbattyánban hagyományos 90 nm-es, három szobás parasztház eladó.A ház vegyesfalazatú, vegyestüzelésű kazánnal fűtött, víz, villany (40A) van, gázcsonk a telken.Nagy melléképület található a telken, nagy padlással, akár állattartásra, gazdálkodásra is alkalmas. Mögötte egy sík telek, ami kb. 1000 nm. Az udvarban az ásott kútban mindig van víz.Akár részleges átalakítás után költözhető.
Érd.: Bencsik Kata +** ** *** ****
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Bencsik Tiborné Kata
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]