
210 e Ft
4 038 Ft /m2
52 m2
2
Kiadó lakás Nyíregyháza egyik legszebb részén , páratlan panorámával a Bujtosi-tóra
Szeretne egy igazán különleges otthonban élni, ahol minden reggel a tóra nyíló látvánnyal indulhat a napja? Akkor megtalálta az ideális lakást!
A Bujtosi -tó közvetlen közelében, Nyíregyháza egyik legkeresettebb, parkosított, csendes környékén kiadó ez az új építésű, 52 m2-es , kiváló állapotú, teljesen bútorozott és berendezett lakás, 9 m2-es terasszal, amely minden igényt kielégít!
Főbb jellemzők:
Amerikai konyhás nappali, tágas háló
Első emelet
Délre tájolt nappali, fantasztikus panorámával
Modern, beépített konyhabútor teljes gépesítéssel
Klíma, redőnyök
Gáz-cirkó fűtés, alacsony rezsivel
Zárt lépcsőház, csendes, rendezett lakóközösség
Parkolás garázsban vagy beállón (az ár tartalmazza az egyiket, igény szerint további beálló bérelhető),és tartozik az ingatlanhoz egy emeleti ,közös tároló
Közös költség: 10 500 Ft
A lakás ideális választás egyedülállóknak, diákoknak, pároknak vagy akár üzletembereknek, akik értékelik a nyugalmat és a természet közelségét ,kompromisszumok nélkül.
Két havi kaució szükséges
Amennyiben a hirdetésem felkeltette az érdeklődését, várom megtisztelő hívását akár az esti, vagy hétvégi órákban is.
210000 Ft/hó
Amennyiben a hirdetésem felkeltette az érdeklődését, várom megtisztelő hívást.
Érd: Telefon/Viber/ WhatsApp: *************
Referencia szám: M306295-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
OTP Ingatlanpont
Nyíregyháza Dózsa György út 32-34
hirdetés
hirdetés
Dankó Enikő
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]