Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó családi ház Ecser

2233 Ecser, Maros Rudolf utca

127.9 M Ft

1 048 361 Ft /m2

  • Lakóterület:

    122 m2

  • Szobák száma:

    5

  • Telekterület:

    320 m2

Eladó családi ház Ecser
1 / 20
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
  • Eladó családi ház Ecser
Közvetítői azonosító: H503055-4967938
Azonosító: 679561

Paraméterek:

  • tégla épület
  • duplakomfortos
  • teremgarázs benne az árban
  • gáz cirkó fűtés
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság

Leírás:

Ecser egyik legkeresettebb részén, a Kálvária-dombon kínálunk megvételre egy 2019-ben épült, kiváló állapotú, újszerű családi házat.
Az ingatlan 122 m²-es, amerikai konyhás nappalival és összesen négy hálószobával rendelkezik, így ideális lehet többgyermekes családnak.

A ház egy 700 m²-es telken található, ahol két különálló családi ház épült. A meghirdetett ingatlanhoz saját, 320 m²-es, teljesen lekerített kert tartozik.
A ház masszív, 30-as téglából épült, 10 cm külső szigeteléssel, a tetőtérben 20 cm kőzetgyapot gondoskodik a hőszigetelésről. A háromrétegű nyílászárók kiváló energiahatékonyságot biztosítanak, a fűtésről kondenzációs kazán gondoskodik – padlófűtéssel a közös terekben és vizes helyiségekben, radiátorral a hálókban. A klíma természetesen adott.

A földszinten tágas nappali-étkező-konyha tér fogad minket, egy hálószobával, zuhanyzós fürdőszobával, két WC-vel, előszobával és kamrával. Az emeleten három további hálószoba és egy kádas fürdő található. A konyha gépesített, beépített bútorzattal rendelkezik, az udvar térkövezett. Az ingatlan társasházi albetétként szerepel a tulajdoni lapon, de fizikailag teljesen önálló, külön bejárattal és telekrésszel.

A környék csendes, barátságos, kifejezetten családbarát. Óvoda, iskola, játszótér a közelben, ahogy bevásárlási lehetőségek is: Lidl, Aldi, Auchan, gyógyszertár, posta pár percre elérhető. A közlekedés is kiváló: az M0-s autópálya mindössze 5 perc, az M4-es kb. 10 perc, a XVII. kerület Rákoskert része pedig szintén gyorsan megközelíthető, ahonnan a 97-es busszal az Örs vezér tere is könnyen elérhető.

Ez az otthon ideális választás lehet mindazok számára, akik nyugodt, családbarát környezetet keresnek a városon belül, kiváló közlekedéssel és élhető tágas terekkel. Egy olyan ingatlan, amely egyszerre praktikus, barátságos és otthonos – igazi ritkaság a piacon.

A ház megvásárlásához a megfelelő önerővel „már rendelkező”, de ezenfelül akár ***banki hitelfelvétellel, akár *** CSOK+ , akár ***lakáskassza megtakarítással és akár a ***babaváró program keretében felvehető / felhasználható pénzösszegből vásárló személyek megkeresését is szeretettel várom!

Ha a leírtak és a látottak alapján felkeltettem az érdeklődését, keressen bizalommal akár hétvégén is!

***Az igénylési / felhasználási feltételekkel kapcsolatban, valamint ezek ügyintézésben is, az Otthon Centrum hitelközvetítő munkatársával együtt, készséggel állok az Ön szíves rendelkezésére!

Referencia szám: H503055

Figyelmeztetés!

A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

hirdetés

Hirdető:

hirdetés

hirdetés

Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

Fejes Hajnalka

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Túl rövid telefonszám!
Még karaktert írhatsz

Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
Siker!

© 2017 lakpont.com

Minden jog fenntartva

Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]