
109.9 M Ft
1 088 119 Ft /m2
101 m2
5
1459 m2
Pákozd települése maga is egy csodálatos hely, amely remek lehetőséget nyújt a természetkedvelőknek és azoknak, akik szeretik a csendes, békés környezetet. A közeli Velencei-tó kínálta szabadidős tevékenységek, mint például vízi sportok, horgászat, kerékpározás, vagy akár csak egy kellemes séta a parton, minden korosztály számára igazán vonzó. Pákozd tökéletes választás azok számára, akik egy nyugalmas, de mégis kulturált környezetben szeretnének élni, ahol a természet közelisége (a Pákozdi-ingókövek természetvédelmi terület a ház szomszédságában kezdődik) és a modern életstílus harmonikusan ötvöződik.
A közelben húzódó M7-es autópálya kiválóan biztosítja a gyors és egyszerű hozzáférést Budapesthez, Székesfehérvárhoz és a környező településekhez.
Az épület napfényes terei kényelmes, meleg otthont biztosítanak a lakók számára. A vizuálisan lenyűgöző panorámán túl az otthon minőségi kialakítása és berendezései teszik igazán vonzóvá ezt az ingatlant. Tágas nappalija, teraszai és kényelmes hálószobái garantálják az otthonos kényelmet, ahol mindenki megtalálja a maga számára ideális pihenőhelyet. Az ingatlan egyedülálló tulajdonsága a Velencei-tóra nyíló lenyűgöző kilátás, ami garantáltan minden napot egy kis természet közeliséggel és nyugalommal tölt meg. A ház alsó szintje a kertszint is. Az itt található kerti tó egyedi hangulatot biztosít. Ezen a szinten található egy szoba + fürdőszobából álló önálló lakrész, mely ideális lehet idős szülőknek, kamasz gyerekeknek és vendégeknek is. Az első szintre lépcsőn jutunk fel, nem akadálymentes a közlekedés, de az emeletről elénk táruló panoráma kárpótol minket. Az épület 2010-ben épült rönkház. A tulajdonos ennek az építési technológiának a speciális építő kivitelezője. A házat magának, tökéletes mintaházként építette. A központi fűtését olyan kazán oldja meg, mely igényel egy kis időt, de napi kétszer 10 perc munkáért cserébe az egész házat éves szinten 250.000 Ft-ból kifűti. Az emeleti lakótérben a panorámás nappali-étkező-konyhán kívül 3 hálószoba, fürdőszoba, háztartási helyiség található. Ideális otthon, gyermektelen pároknak, 1-2 gyermekkel is megfelelő otthon, tökéletes Budapestre ingázóknak, az otthonukban nyugalomra vágyóknak.
Hívjon bizalommal, hétvégén is - +**** *******
Referencia szám: HZ027253
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Szabó-Sári Boglárka
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]