
53.9 M Ft
1 036 538 Ft /m2
52 m2
2
Válassza ki, hogy melyik loggiából szeretné nézni a napfelkeltét, mert, hogy kettő is van :)
Békásmegyer hegy felőli oldalán 2 egész, különnyíló szobás, nagy ablakos konyha + étkezős, 2 beépített loggiás, gardrób, kamra, nagy közlekedős, 52 m2-es lakás eladó panelprogramos társasházban!
A rezsi alacsony. Minden fogyasztás egyedi mérő alapján fizetendő, pl: fűtés: 6.700.- ft/hó, a közös költség 18.000,- Ft/hó,.
A panelprogram teljes díja már kifizetésre került a tulajdonos által.
TÁRSASHÁZ:1980 környékén épült, 15 emeletes, 3 db lifttel ellátott társasház, rendszeresek a karbantartások, fejlesztések.Többek között- kiépítésre került kamerarendszer,- a lifteket korszerűsítették,- kívül-belül jó műszaki állapotú, energiatakarékos ház.A panelprogram 2015-ben valósult meg, amelynek keretében megtörtént- a homlokzatszigetelés egyéni és társasházi nyílászárók cseréjével,- a tetőfelújítás,- fűtés korszerűsítés
KÖZLEKEDÉS, KÖRNYÉK:A környék zöldövezeti, a közvetlen közelében több autóbusz megálló (160, 943, 243, 960, 34, 134, 934,) található, a H5-ös HÉV és a Duna partja is 10 perc séta, továbbá kerékpárral kerékpárúton is könnyen elérhető mind a Római Part, mind Szentendre.A közelben óvoda, iskola, élelmiszerbolt, edzőterem, park és számos üzlet, szolgáltató található.
Ha kérdése van vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, keressen bizalommal!
Izsó Péter Duna House Hollán
Elérhetőség: +**** *** ****
Referencia szám: LK081506
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Izsó Péter
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]