
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok41.59 M Ft
884 894 Ft /m2
47 m2
2
Napfényes lakás Szeged belvárosához közel – 47 m²-es, erkélyes otthon remek lehetőségekkel
Eladásra kínálunk Szegeden, a Kereszttöltés utcában egy világos, 2. emeleti, 47 m²-es lakást, amely ideális választás lehet első otthonnak, befektetésnek vagy akár kiadásra is.
A lakás erkélyes, a nagy ablakoknak köszönhetően egész nap fényárban úszik, a kilátás pedig a környező városi utcákra nyílik. Az ingatlan a panelprogram során korszerűsítésen esett át, így modern nyílászárók, jó hőszigetelés és felújított homlokzat jellemzik.
A társasház rendezett, karbantartott lépcsőházzal, korszerű lifttel, tiszta és igényes közösségi terekkel várja új lakóit.
A lakás jelenlegi állapotában is lakható, de kisebb felújítással teljes mértékben a saját ízlésre szabható. Ez kiváló lehetőség azoknak, akik egy jó adottságokkal rendelkező lakást szeretnének kialakítani maguknak.
Elhelyezkedése kiváló: a közelben boltok, iskolák, óvodák, parkok és közösségi szolgáltatások is megtalálhatók. A belváros gyorsan elérhető tömegközlekedéssel, biciklivel vagy akár gyalogosan is.
Jöjjön el, nézze meg személyesen – előre egyeztetett időpontban szívesen bemutatjuk!
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Duna House
Szeged, Brüsszeli körút
hirdetés
hirdetés
Rácz Mariann
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]