Eladó lakóövezeti telek Dömsöd

2344 Dömsöd

9.95 M Ft

18 598 Ft /m2

  • Telekterület:

    535 m2

Eladó lakóövezeti telek Dömsöd
1 / 9
  • Eladó lakóövezeti telek Dömsöd
  • Eladó lakóövezeti telek Dömsöd
  • Eladó lakóövezeti telek Dömsöd
  • Eladó lakóövezeti telek Dömsöd
  • Eladó lakóövezeti telek Dömsöd
  • Eladó lakóövezeti telek Dömsöd
  • Eladó lakóövezeti telek Dömsöd
  • Eladó lakóövezeti telek Dömsöd
  • Eladó lakóövezeti telek Dömsöd
Közvetítői azonosító: TK061960-4939112
Azonosító: 671450

Paraméterek:

  • vezetékes gáz telken belül
  • vezetékes víz
  • villany
  • csatorna

Leírás:

Vízpart közeli lakóövezeti építési duplatelek kedvező áron eladó!
Lke-1 építési övezetben van: 30%-os beépíthetőség 4,5m épületmagassággal.

Dömsödön a Dabi sziget úton eladó 2db egymás melletti lakóövezeti telek rajtuk egy-egy 70-es években épült 20-20nm körüli faházzal - a hirdetési ár 1 telekre vonatkozik. A két telek csak egyben eladó 19,9mFt-ért, méretük 2X535nm, összesen 1070nm.
A faházakba be van vezetve a víz, csatorna és a villany, s telekhatáron van a gáz. Jobb oldali telken fúrt kút is van.
A faházak 1 szobásak fürdőszobával, wc-vel, s a jobb oldaliban konyha is van. Nyaralónak használták, s későbbi építkezésnél felvonulási épületnek, raktárnak vagy szálláshelynek is kiváló. Mobil a két épület, mert betontuskókon állnak, s akár át is helyezhetőek vagy a kettő összeépíthető.
Az ingatlan beépítetlen terület besorolású, s 4 éven belüli beépítés esetén akár illetékmentesen is megvásárolható. Az összevont két telek nagyobb családi ház építéséhez is ideális, a Főépítész nyilatkozata alapján az összevonásnak nincs akadálya..
Jelenleg külön helyrajzi számon vannak, s körbe vannak kerítve, de a két telek között nincs kerítés, mert a család egyben használta.
Az áruk 2x9,95mFt, azaz egyben19,9mFt.
A másik tele TK061960 referencia számon megtalálja kínálatunkban.
Duna holtág 100m, Strand 1km, Központban bevasárlási lehetőség 15 perc sétára és a Távolsági busz az 51-esen 15 perc sétára.

Befektetésnek sem rossz, egyenlőre vízpart közeli nyaraló és később akár1-1 lakóház is építhető a kis faházak helyett!

Irányár: 9950000 Ft
Érdeklődni: Gujdár Zsuzsa **/***-**** ******.******@**.**

Referencia szám: TK061960

Figyelmeztetés!

A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

hirdetés

Hirdető:

hirdetés

hirdetés

Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

Gujdár Zsuzsa

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Túl rövid telefonszám!
Még karaktert írhatsz

Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
Siker!

© 2017 lakpont.com

Minden jog fenntartva

Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]