
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok4.99 M Ft
800 m2
Eladó telek Tiszadada kedvelt üdülőövezetében!
Tiszadada egyik csendes, nyugodt részén, a természet közelségében kínálunk megvételre egy 800 nm-es, rendezett telket. A környék kiválóan alkalmas pihenésre, és kikapcsolódásra.
A telken található egy 25 nm-es, felújítandó épület, amely remek lehetőséget nyújt saját igény szerint kialakított nyaraló vagy hétvégi ház megvalósítására. A villany és a víz már be van vezetve, így az alapvető közművek rendelkezésre állnak. Gáz és csatornahálózat jelenleg nincs a környéken.
A telek adottságai, a kellemes környezet és a barátságos szomszédság együtt egy igazán jó befektetési lehetőséget kínálnak, legyen szó nyaralásról, kertészkedésről vagy csak egy kis menedékről a hétköznapok rohanása elől.
További kérdéseivel vagy megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal, akár hétvégén is! Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
OTP Ingatlanpont
Nyíregyháza Sólyom utca 4
hirdetés
hirdetés
Kovács Dominika
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]