
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok199 M Ft
1 326 667 Ft /m2
150 m2
5 + 1 fél
607 m2
Vízpartközeli önálló nyaralóház várja új tulajdonosát Őszöd-Szárszó határán!
Használja ki ezt az egyedülálló vételi lehetőséget! Legyen Öné a vízparttól 150m-re, a második utcán önálló, élhető méretű telken álló, minden igényt kielégítő, családi nyaraló.
A ház energiaellátást napelemek biztosítják. Hőszivattyú termeli a használati és fűtési melegvizet. A fűtés radiátorokkal, illetve hűtő-fűtő klímaegységekkel történik. További lehetőségként egy kondenz gázkazán is rendelkezésre áll.
A ház nagyon jó állapotban van, lényegében véve egy tisztasági festés után azonnal használatba vehető. Kívül mind az északi, mind pedig a déli oldalon nagy terasz áll rendelkezésre a családi és baráti összejövetelekre. Az emelet tó felöli részén szintén van egy nagy erkély.
A kertben fedett grillező, épített kemencével várja gasztronómia kedvelőit. Mellette kapott helyet a jakuzzi, valamint a szauna, hogy minden érzékszerve kellő kényeztetésben részesüljön.
A ház földszintjén a közlekedőből nyílik a nappali, ami egy légtérben van a konyhával és étkezővel. A sarokban van egy hálószoba, ajtóval a tó felőli teraszra. Mellette zuhanyzós fürdőszoba és wc kapott helyett, továbbá egy gépészeti és egy háztartási helyiség. Utóbbiakban vannak a használati és fűtési melegvíztárolók, az inverter, a gázkazán, mosógép, egyebek.
Az emeleten három egész és egy fél hálószoba, valamint egy fürdőszoba és wc kapott helyet.
A telek kerítéssel és javarészt zöld növényekkel határolt, ezáltal békés, csendes, nyugtató. Könnyed sétával elérhető a fejlesztéseken átesett szabadstrand, valamint a többletszolgáltatással bíró fizetős partszakasz is.
A fényképek tanulmányozásával ismerje meg ezt a páratlan lokációt, képzelje el magát az ingatlan nyújtotta privát, elszigetelt környezetében pihenés közben, mindezt alig több, mint 100 méterre a Balatontól.
Nézze meg az ingatlant, és garantáltan beleszeret!
Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel konstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
További információért keressen elérhetőségeimen! M296175
********* Ft
Referencia szám: M296175
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
OTP Ingatlanpont
Pécs Rákóczi út 19
hirdetés
hirdetés
Vincze László György
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]