Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó sorház Debrecen

4032 Debrecen, Kosztolányi Dezső utca

119 M Ft

716 867 Ft /m2

  • Lakóterület:

    166 m2

  • Szobák száma:

    5

  • Telekterület:

    1556 m2

Eladó sorház Debrecen
1 / 16
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
  • Eladó sorház Debrecen
Közvetítői azonosító: HZ093273-4881895
Azonosító: 656018

Paraméterek:

  • tégla épület
  • közepes állapotú
  • duplakomfortos
  • garázs benne az árban
  • gáz cirkó fűtés
  • légkondícionált

Leírás:

Eladó egy gyönyörű, napfényes ingatlan Debrecen frekventált, közkedvelt részén, az Akadémiakertben. A kertre néző, tégla építésű sorházi ingatlan saját kerttel büszkélkedhet.
Tágas nappalijával és 4 hálószobájával biztosít tágas és kényelmes otthont új tulajdonosának.Az ingatlan kiemelkedik napfényességével, ami kellemes és barátságos hangulatot teremt.
A belső terek tágasak és jól alakíthatók, lehetővé téve új tulajdonosának, hogy saját ízlése szerint formálja otthonát.
A saját kert nem csak a természet közelségét biztosítja, hanem privát teret is kínál a szabadtéri tevékenységekhez, pihenéshez vagy akár családi, baráti összejövetelekhez egyaránt.
Az ingatlan főbb jellemzői:
- az ingatlan felújítandó
- Akadémiakertben helyezkedik el
- belső kétszintes kialakítású
- igény esetén a tetőtér beépíthető (vasbeton födém van)
- 1985-ös építésű, tégla falazatú sorházi ingatlan
- cseréptető fedés
- minőségi, 2 rétegű, hőszigetelt üvegezésű, borovi fenyő nyílászárók és biztonsági bejárati ajtó lett beépítve 2017-ben
- az ablakok szintén 2017-ben új redőnyökkel és (részben mobil) rovarhálóval lettek ellátva
- valamint még ugyan ebben az évben megtörtént a tető teljes cseréje is
- az elmúlt években a kerítés is felújításra került
- az ingatlanhoz tartozó saját kert mérete: 389 nm
- gyönyörű, napfényes, tágasa terek jellemzik az egész házat, D-NY-i tájolású
- a ház hasznos alapterülete: 141 nm + 14,7 nm garázs + 25 nm terasz a földszinten és 35 nm terasz (összesen: 3 db) az emeleten
- nappali + 4 hálószoba (plusz még egy szoba kialakítható)
- dupla komfort (mindkét szinten külön helyiségben található a fürdő és a mellékhelyiség)
- gáz-cirkó fűtés
- radiátoros hőleadók
- a földszinten 2 db hűtő - fűtő klíma szolgálja az ott lakók kényelmét

Az ingatlan kiváló választás lehet családok számára, akik a városi élet minden előnyét élvezni szeretnék, miközben nem mondják le a nyugodt, zöld környezet adta előnyökről.
Bár az ingatlan felújításra vár, ez csupán további lehetőséget biztosít az új tulajdonosoknak, hogy saját ízlésük szerint formálhassák át otthonukat. Legyen szó akár modern vagy hagyományos stílusról, az alapok adottak egy valóban egyedi és személyre szabott lakóhely megteremtéséhez.
Összességében ez az eladó ingatlan nem csak egy otthont kínál, hanem egy életstílust is, ahol a városi kényelem és a természetes környezet tökéletesen ötvöződik.
Ha Ön egy nyugodt, de könnyen megközelíthető helyen keresi álmai otthonát, ez az ingatlan minden bizonnyal megfelel majd az elvárásainak.

BIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni,hétvégén is szívesen fogadom hívását.

Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!

Referencia szám: HZ093273

Figyelmeztetés!

A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

hirdetés

Hirdető:

hirdetés

hirdetés

Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

Spák-Haraszi Andrea

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Túl rövid telefonszám!
Még karaktert írhatsz

Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
Siker!

© 2017 lakpont.com

Minden jog fenntartva

Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]