
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok79.9 M Ft
791 089 Ft /m2
101 m2
4
800 m2
Ez egy eladásra kínált, 100 m²-es nyaraló Isaszegen, egy nyaralóövezetben, amely állandó lakhatásra is alkalmas. Az ingatlan egy két szintes, újonnan épített ház, 800 m²-es körbekerített teleken. A ház jól felszerelt, és kényelmes lakhatást biztosít. A leírás alapján a következő jellemzőkkel rendelkezik:Földszint:30 m²-es nappali, konyha és étkező egy légtérben.40 m²-es terasz a nappaliból.Egy fürdőszoba külön WC-vel.Szülői háló 12,24 m².Tetőtér:2 szoba, élőtér, gardrób.Fűtés:Központi fűtés vegyes tüzelésű vízteres kandallóval.Minden helyiségben hűtő-fűtő klíma.Használati melegvíz:Villanybojler a fürdőszobában.Építési anyagok:Wienerberger Porotherm Profi 30 K téglából készültek a főfalak.A válaszfalak gipszkartonból készültek.Külső szigetelés:A szigetelés folyamatban van, kb. 1/3-a még hiányzik, de az anyagok már rendelkezésre állnak.Garázs:A ház bejárata alatt egy 40 m²-es garázs található.Közművek:Elektromos áram: városi hálózatra rákötve.Vezetékes víz: városi hálózatra rákötve.Csatorna: zárt szennyvízgyűjtő a telken, mivel az utcában nincs kiépítve a városi csatornahálózat.Gáz: a városi gázellátás nincs kiépítve az utcában.Kábel TV: földkábelen.A ház környezete rendezett, parkosított kerttel és erdőkkel körülvéve. A telek csendes, nyugodt helyen található, ugyanakkor könnyen elérhető Budapest és Gödöllő is. A főváros központja 30 km-re, Budapest határa 15 percre, Gödöllő pedig mindössze 10 percre van.Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik a nyugodt, természetközeli környezetet kedvelik, ugyanakkor könnyen elérhetik a főváros központját.
Érd.: Majzikné Tóth Krisztina, tel.: +**/** *** ****, e-mail: ********.*********@**.**
Referencia szám: HZ079235
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Majzikné Tóth Krisztina
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]