
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok42 M Ft
99462 m2
10 hektár szántóföld eladó Újfehértó határában!
Eladásra kínálok egy 10 hektáros szántóföldet Újfehértó határában, amely kiváló adottságokkal rendelkezik. A földterület 129,64 aranykoronás értékeléssel bír, ami a kiváló termőképességét jelzi. Jelenleg a földterület nincs teljes egészében bevetve, így az új tulajdonos saját igényei szerint hasznosíthatja.
Főbb jellemzők:
Terület mérete: 10 hektár
Aranykorona érték: 129,64
Elhelyezkedés: Könnyen megközelíthető, Újfehértó határában található
Jelenlegi állapot: Részben bevetett
Ez a földterület ideális választás lehet mind mezőgazdasági, mind befektetési célokra. Kiváló adottságai és a jó megközelíthetősége miatt számos lehetőséget kínál az új tulajdonos számára.
További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is!
Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Kardos Zoltán
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]