
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok69.99 M Ft
1 272 545 Ft /m2
55 m2
2
Budapesten a XIII. kerület legjobb részén kínálom megvételre ezt az 55 nm alapterületű első emeleti , erkélyes, 2 szobás lakást.Az épület az 50 es években épült, de ennek ellenére remekül karban tartott és jól gondozott . A lépcsőház tiszta szintén jól karban tartott.A lakásban pár évvel ezelőtt a nyílászárókat kicseréltette a a tulajdonos. A villany hálózat réz vezetékeléssel ellátott. Az ingatlan fűtését gázkonvektorok biztosítják, a melegvíz ellátást pedig egy villany bojler biztosítja. A szobákban laminált parketta, a többi helységben kő burkolatok találhatóak. Kialakítását tekintve kényelmes tereket nyújt ez a mindösszesen 55 nm alapterületű lakás. Közelben minden amire a mindennapokban szükség lehet. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
Hívjon bizalommal, hétvégén is - +**** *******
Referencia szám: LK082878
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Szabó-Sári Boglárka
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]