
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok40.6 M Ft
751 852 Ft /m2
54 m2
2
Uránvárosi-földszinti-erkélyes-két szobás lakás eladó!
Szigeti úttal páhuzamos utcában, zöldre néző, földszinti lakás új tulajdonosát keresi!
Üres, tehermentes, gyorsan birtokbavehető!
Jellemzői:
-54 m2 en 2 szoba,
-É-D tájolású, a nagyobbik szoba és az erkély néz délre,
-egyedi fűtésmérős, riasztóval felszerelt,
-szigetelt épületben, rendezett lépcsőházban,
-saját zárható tárolóval.
A lakás felújitandó, többségében régi fa nyilászárókkal rendelkezik, szobái linoleummal burkolatak.
A konyhában és a fürdőszobában már cserélték műanyagra az ablakot,
új konyhabútor kerül beépitésre, és a villanyvezetékeket is modernizálták.
Fiataloknak az egyetemek közelsége miatt, idősebbeknek a földszinti elhelyezkedése miatt lehet ideális választás!
Megnézzük? Várom érdeklődő hivását!
Elsősorban Baranyai ingatlanok eladásával, vételével kapcsolatban állok rendelkezésére, de bérbeadással is foglalkozom. Ha a vételhez hitelre, CSOK+-ra, FALUSI CSOK-ra, BABAVÁRÓRA, ügyvédre, energetikai tanúsítványra van szüksége, kérem hívjon! További információkért hívjon bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!
Referencia szám: LK082150-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Kriszbacher János
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]