
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok99.9 M Ft
1 407 042 Ft /m2
71 m2
3
VI. kerületben, a Nyugati tér vonzáskörzetében kínálom megvételre ezt a 71 m2-es, 3 külön nyíló szobás, tágas, gyönyörűen felújított, nagy belmagasságú, igényesen felújított, hangulatost lakást. Az ingatlan egy amerikai konyhás nappaliból és 2 külön nyíló hálóból áll. A fürdőszoba kifejezetten nagy! A fürdőszobábanckád és tusoló is van!cA közlekedés, ellátottság kiváló, az ingatlan nem lakott, így gyorsan költözhető, birtokba vehető és tehermentes. Várom hívását a hét bármely napján.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Cdci Teréz krt-i iroda
hirdetés
hirdetés
Heit Orsolya
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]