
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok71.9 M Ft
790 110 Ft /m2
91 m2
3 + 1 fél
Kozármisleny központi részén, a Móricz Zsigmond téren eladó egy ÚJONNAN és TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT, 1.emeleti, belső kétszintes, br. 91m2-es tégla lakás 7 albetétes társasházban.Az alsó szinten amerikai konyha nappal+1 szoba, kamra, külön fürdő és wc került kialakításra, a felső szinten további 2 szoba plusz egy gardrób helyiség található. Az ingatlan fűtése új gázkazánnal üzemel, plusz mindkét szinten beépítésre került 1-1 hűtő fűtő klíma is. Rövid időn belül költözhető!
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Szecsődi Anikó
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]