
30 M Ft
600 e Ft /m2
50 m2
2
Az Openhouse Vác Ingatlaniroda kínálatában eladó a #169825 hivatkozási számú Budapest IX. kerületi társasházi lakás.
Eladó egy Belvárosi lakás a Ferenc körúton.
A Dunától néhány perc sétára található ez az 50 nm2 földszinti lakás.
Az ingatlanon belül galéria lett kialakítva, kihasználva a belvárosi lakás belmagasságának adottságait.Ezáltal egy nagyobb és egy kisebb szobával bővült a lakás elrendezése.
A közelben található bevásárló központ,bankok,gyógyszertár , iskola,óvoda stb. ...
Az ingatlan ideális választás egyedülállóknak,pároknak, egyetemistáknak. (Semmelweis Orvosi Egyetem és Corvimus Egyetem a közelben található)
Közlekedés: 4,6-os villamos néhány lépés, 3-as metró Corvin negyed megálló.
Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó Budapest IX. kerületi társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #169825
Az Openhouse Vác Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.
A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.
További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.
Referencia szám: 169825-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Openhouse Vác Ingatlaniroda
hirdetés
hirdetés
Dara Katalin
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]