
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok48 M Ft
960 e Ft /m2
50 m2
2
Siófok Fokihegy városrészében korrekt áron kínálok egy 50 nm-es, felújított, klimatizált, 2. emeleti, kétszobás, erkélyes panellakást. A két külön bejáratú szoba biztosítja a gyerekek számára a zavartalan tanulási lehetőséget, míg a nagyobb, erkélyes másik szobában a szülők nézhetik megszokott sorozatukat, vagy az érdekes sport eseményeket, amihez kábel TV-s csatlakozási lehetőség adott.Nyugodt, korrekt, összetartó lakóközösség.Tömegközlekedési csatlakozás (helyi járatú buszmegálló) a közvetlen közelben. Általános iskola, óvoda, szakközépiskola, orvosi rendelő, kórház, gyógyszertár, idősek otthona, bevásárlási lehetőség, étterem, szálloda a közvetlen közelben, ill. néhány perces sétával elérhető. A városközpont és a Balaton-part 12-15 perces sétatávolságra van.A lakást jelenleg bérlő lakja, a képeken az ő bútorai láthatók, amiket kiköltözéskor magával visz.Ha befektetési szándékkal vásárolna lakást, ezt feltétlenül ajánlom, hiszen a fent leírtak alapján jól kiadható, keresett lokációban.Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem tiszteljen meg hívásával!
Referencia szám: LK059364
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Gáborné Kóczián Nikolett
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]