![Eladó lakás Budapest](https://iacdn.hu/lakpont/nPptyImages/6/4/8/9/2/8/648928_3d26916b348b3a08f97566dea166d297_l.jpeg)
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok120.4 M Ft
1 084 685 Ft /m2
111 m2
2 + 1 fél
Eladó Budapest XIII. kerületének frekventált részén, közel a Lehel térhez, egy különleges hangulatú, 111 m2-es, belső kétszintes lakás.
Az ingatlan egy 4 emeletes, felújított homlokzatú, liftes társasház legfelső szintjén található.
Az egyedi belsőépítészeti megoldásokkal teli, világos művészlakást, látszó gerendák és tágas terek jellemzik. A felső szinten a lakáshoz tartozó, saját tetőteraszra juthatunk. A néhány éve felújított ingatlan állapota jó, fűtése és melegvíz-ellátása energiatakarékos kondenzációs kazánnal megoldott.
Az ingatlan mind a tömegközlekedés, mind az infrastruktúra szempontjából kiváló helyen fekszik. Villamosmegálló a háztól egy perce található, de a Lehel piac, vagy a Westend akár sétálva is könnyedén elérhető.
Ajánlom mindazoknak, akik stílusában egy igazán egyedi, exkluzív otthonra vágynak.
Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, keressen meg bátran a hét bármely napján, megtekintése előre egyeztetett időpontban lehetséges.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Budapest IX. kerület Üllői út 21 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Juhász Emese
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]