
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok22.9 M Ft
408 929 Ft /m2
56 m2
2
Lepsény frekventált utcájában 56nm-es ingatlan eladó!Az ingatlan régen üzletként funkcionált, de már folyamatban van a lakóingatlanná nyilvánítása. Az ingatlan elosztását tekintve: - 2 szob- konyha-fürdőszoba wc-vel- + 1 wc kapott helyet.Az ingatlanban bevezetésre került az ipari áram és 3*16A. Az ingatlan cserépfedéses, tetőszerkezete jó állapotú. Falazat tégla. Minden közmű bevezetésre került. A fűtésről gázkonvektorok gondoskodnak. Nyílászárók műanyagok, hőszigeteltek. Kifejezetten napfényes az ingatlan , ez a nagy ablakoknak, ajtóknak köszönhető. Központ közeli elhelyezkedésének köszönhetően minden könnyen megközelíthető akár sétatávolságra is. Lepsény dinamikusan fejlődő nagyközség a Balaton keleti kapujában. Autóval és tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető. Lepsénytől az első balatoni strand 6 km-re, Siófok 18, Székesfehérvár 30, Veszprém 35, Budapest 90 km-re helyezkedik el.Bővebb információért és személyes megtekintés miatt keressenek bizalommal.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Székesfehérvár, Vörösmarty tér
hirdetés
hirdetés
Mike Mariann
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]