
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok79 M Ft
1 067 568 Ft /m2
74 m2
3
290 m2
Ez a családi ház tökéletes választás azok számára, akik a nyugalmat és a modern kényelmet keresik egyaránt. Ne hagyja ki az alkalmat, hogy ezt a különleges ingatlant az Ön otthonává varázsolja!
Minden ablakon redőny és szúnyogháló található, amelyek nem csak a kíváncsi tekinteteket, de a kellemetlen rovarokat is távol tartják, miközben a lakóteret napfény árasztja el, így teremtve egy világos és légies otthoni környezetet. A járható, deszkázott padlás további tárolási lehetőséget kínál, így segít szabadon tartani a lakóteret az élettel járó szükséges, de nem mindennapi tartozékoktól.
Az otthonban a kényelmet szolgálják a modern technológiai megoldások is: a távirányítós elektromos kapu garantálja a könnyű bejutást, míg a két gépkocsibeálló biztosítja, hogy járműveit biztonságban és kényelmesen parkolhassa. A házban riasztórendszer is kialakításra került, ezáltal biztonságban érezheti az ingatlanját és értékeit. A kandalló kémény már ki van alakítva, így választható az a meghittséget árasztó fűtési mód is. A 3x 32 amperes áramellátás megfelelő teljesítményt nyújt a háztartási gépek és a technológiai eszközök számára. A nappali, fürdőszoba, konyha, Wc mennyezetén mennyezeti LED világítás előkészítés van, ami az ingatlan meghittségét és hangulatát tovább növeli.
Az ingatlan Jó hőszigeteléssel büszkélkedhet, beleértve a 10 cm vastag homlokzati és a 20 cm vastag födémszigetelést, ami nem csak a komfortérzetet növeli, hanem jelentős mértékben hozzájárul az energiahatékonysághoz is. A fűtést gáz cirkórendszer biztosítja, amely a padlófűtés és a szobákban elhelyezett radiátoros hőleadók révén áll rendelkezésre, nyújtva ezzel a hidegebb napokon is meleg és barátságos légkört.
Álmodja meg jövőjét ebben a 2018-ban épült, téglából készült, napfényes családi házban, mely most eladó ** *** *** HUF-ért. Az otthon nem csupán a modern kényelem szigete, hanem egy zug a gondtalan családi élethez is, mely a szépen gondozott kertre nyújtott gyönyörű kilátással teszi teljessé a mindennapokat.
Referencia szám: HZ072310
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Cserepanya Jan Ivanovics
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]