
23.2 M Ft
22 437 Ft /m2
1034 m2
Debrecen Felsőjózsán eladó egy 1034 nm-es 30 %-ban beépíthető lakóövezeti saroktelek. Az ingatlanba a gáz bevezetésre került, a villany az utcáról bevezethető. Csatorna és vezetékes víz egyelőre az utcában nem lett a telekig elhozva, azonban a területrendezési terv szerint a közműfejlesztés, illetve az utca kiszélesítése már napirenden szerepel. A telek aszfaltozott úttól 100 méterre található.
További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is! Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Jónás Tamás
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]