Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1042 Budapest, IV. kerület

72.9 M Ft

1 235 593 Ft /m2

  • Lakóterület:

    59 m2

  • Szobák száma:

    1 + 2 fél

Eladó lakás Budapest
1 / 20
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: M302466-4946903
Azonosító: 673788

Paraméterek:

  • panel
  • összkomfortos
  • utcai panoráma
  • távfűtés egyedi méréssel
  • légkondícionált
  • Lift van

Leírás:

Megvételre kínálok Budapest IV. kerületében, Újpest szívében egy 9. emeleti, 1+2 szobás, jó állapotú panellakást egy 10 emeletes, lifttel felszerelt társasházban.

Az ingatlan közvetlen közelében megtalálható a Semsey park, a Szent István tér, boltok, óvodák, iskolák, valamint a 3-as metró végállomása (Újpest-Központ) is mindössze néhány perc sétára található, így lokáció szempontjából is ideális választás.

A lakás elosztása kiváló: minden helyiség külön nyílik, nincs átjárás, ami megkönnyíti az életterek szeparálását. A nagyméretű nappali világos, jól bútorozható, a két hálószoba pedig ideális lehet akár gyerek-, dolgozó- vagy vendégszobának is. A folyosón beépített szekrények könnyítik meg akár a takarításhoz szükséges eszközök, akár a ruhák tárolását.

A konyha praktikusan kialakított, és gépesített is, így a mindennapi főzés is kényelmesen megoldható. A fürdőszoba és a WC külön helyiségben található, ami a családos vagy több személyes használatnál is előny.

A lakás szerkezetileg kifogástalan állapotú, a nyílászárók korszerű, hőszigetelt műanyag ablakok, melyeket redőnnyel is felszereltek. Az ingatlan jelenleg is lakható, de egy frissítő tisztasági festés után éri el tökéletes állapotát. Nincs teher, nincs kivárás.

Az ablakok egy zöld parkra néznek, így a lakásban egész nap kellemes természetes fény uralkodik.
M302466
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez.
Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.

Referencia szám: M302466-LP

Figyelmeztetés!

A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

hirdetés

Hirdető:

hirdetés

hirdetés

Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

Takács Zsuzsanna

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Túl rövid telefonszám!
Még karaktert írhatsz

Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
Siker!

© 2017 lakpont.com

Minden jog fenntartva

Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]