
129.9 M Ft
2 095 161 Ft /m2
62 m2
1 + 2 fél
KURIÓZUM A RÓZSADOMB SZÍVÉBEN!!!
FERENC-HEGYEN ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ!!
Sokak által kedvelt Rózsadomb legjobb részén, a Ferenc-hegyen zárt lakóparkban, jó állapotú, tiszta, gondozott, világos, 4 emeletes társasház 1. emeltén 64 nm-es, nappali + 2 hálószobás, cirkó fűtéses, nyugati tájolású, csendes, nyugodt, világos, erkélyes, klímás lakás zárt autóbeállóval keresi új gazdáját. Az ingatlanhoz tároló és zárt autóbeálló is tartozik.
A lakás 5 éven belül folyamatos felújításokon esett át, aminek következtében műanyag nyílászárókat redőnyökkel építettek ki, valamint Bosch kondenzációs kazán lett telepítve, így fenntartása alacsony rezsivel megoldott. Az elektromos hálózat is felújításra került. A konyha gépesített. A szobák külön nyílóak, WC és fürdő szintén külön helyiségben van.
Környéken számos turista útvonal, erdő található.
Megtekintésért keressen bizalommal.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Budapest II. kerület Szépvölgyi út 2 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Kalmár Károly József
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]